Tellimisinfo ja kasutustingimused

Veebipoe JADORE.EE (edaspidi Veebipood või Jadore) omanik on OÜ JADORE (registrikood 14293187),
asukohaga Pärnu mnt 67a, Tallinn 10134.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
1.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
1.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
1.3 Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
1.4 Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
1.5 Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
1.6 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
1.7 Makseid võetakse vastu eurodes.

2. Tellimuse vormistamine
2.1 Kauba tellimiseks tuleb valida toode, värv ja suurus ning vajutada „Lisa korvi“.
2.2 Tutvu oma valikuga ja vajuta „Mine maksma“
2.3 Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, tutvuda ja nõustuda privaatsustingimustega.
2.4 Enne tasumist on näha maksmisele kuuluv summa kokku.
2.5 Vali sobiv makseviis ja vajutades „Esita tellimus“ suunatakse Teid tehingu lõpetamiseks panka.
2.6 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
2.7 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
2.8 Kinkekaardi/ Voucheri promokoodi olemasolul võib seda maksmisel kasutada ettenähtud lahtris kinkekaardil oleva summa ulatuses. Puuduv osa summast tuleb juurde maksta. Ülejääki ei kompenseerita. Kinkekaarti on võimalik osta ainult www.jadore.ee lehelt. Lisaks võib Jadore OÜ aegajalt turundustegevuse käigus jagada kinkekaarte. Kinkekaart võib olla nii digitaalne kui füüsiline. Kinkekaardi kasutusaeg on 12 kuud alates selle soetamisest ja seda ei vahetata ümber ega maksta rahas välja. Kinkekaart on ühekordseks kasutamiseks.

Võimalikud pankade makseviisid:
-Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID
-Läti: SEB, Citadele ja Luminor
-Leedu: Swedbank, SEB ja Luminor
-Soome: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

Jadore OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

3. Kohaletoimetamine
3.1 Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome, Läti, Leedu, Rootsi
3.2 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
3.3 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.
3.4 Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 10 kalendripäeva jooksul.
3.5 Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
3.6 Kauba tellimine Itella SmartPOST pakiautomaati või Omniva pakiautomaati.
3.7 Kohaletoimetamine on tasuta juhul, kui ühe tellimusega ostetud kauba kogusumma on vähemalt 49 eurot (Kehtib ainult Eesti-siseste tellimuste puhul). Väiksemas summas tellimuse korral määratakse kohaletoimetamistasu vastavalt Kliendi poolt valitud tarneviisile. Vastavalt kehtivale postiteenuste hinnakirjale on kohaletoimetamistasu Itella SmartPOST-i pakiautomaati (https://uus.smartpost.ee/pakkide-saatmine/erakliendi-hinnakiri) ning Omniva pakiautomaati (https://www.omniva.ee/abi/erakliendile).
3.8 Müüja saadab Kliendi poolt tellitud kauba Kliendi määratud (asula, pakiautomaat) SmartPOST-i või Omniva pakiautomaati;
3.9 Kui tellitud kaup on jõudnud SmartPOST-i või Omniva pakiautomaati, saadetakse Kliendile selle kohta teade SMS-i teel, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi;
3.10 Kaupa hoitakse Itella SmartPOST-i või Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Konkreetse paki hoiuaega on võimalik pikendada 7 päeva võrra, kuid selleks peab Klient ise SmartPOST-i või Omnivaga ühendust võtma.
3.11 Tasuta kohaletoimetamine kaotab kehtivuse kui Klient tagastab (osaliselt) kauba ning lõplik ostusumma jääb alla vastavat tasuta kohaletoimetamiseks vajalikku ostusumma piirmäära. Sellisel juhul Müüja tagastab Kliendile tagastatud toodete ostusumma, millest on lahutatud kohaletoimetamise tasu.

4. Taganemisõigus
4.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
4.2 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
4.3 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
4.4 Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
4.5 Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/1030/1201/4001/JM_m41_lisa1.pdf ning saata see e-posti aadressile info@jadore.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
4.6 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
4.7 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
4.8 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
4.9 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
4.10 Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
4.11 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

5. Pretensiooni esitamise õigus
5.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.
5.2 Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.
5.3 Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
5.4 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@jadore.ee või helistada telefonil: +372 566 11 700.
5.5 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
5.6 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba.
5.7 Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
5.8 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.
5.9 Müüja ei vastuta kauba lepingutingimustele mittevastavuse eest, kui Klient lepingu sõlmimisel kauba lepingutingimustele mittevastavusest teadis või pidi teadma.
5.10 Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteteostamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteteostamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud).
5.11 Müüja vastutab Kliendi ees maksimaalselt kauba müügihinna ulatuses.

6. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
6.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
6.2 Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
6.3 Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
6.4 Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel info@jadore.ee või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

7. Intelektuaalomand
7.1 Jadore lehekülg sisaldab pilte ja tekste, mis on kaitstud autoriõigustega. Nende piltide ja tekstide salvestamine, kopeerimine ja levitamine ilma kirjaliku loata on keelatud. Eelkõige on autoriõigused piltidel, mis on kategoorias „Hooajad“.
7.2 Kui selline omavoliline tegevus tuvastatakse, siis lahendatakse see vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.
https://www.riigiteataja.ee/akt/128122011005
7.3 Päring loa saamiseks tuleb saata e-mailile: info@jadore.ee
7.4 „Hooajad“ kategoorias olevate piltide levitamine on lubatud ainult koos viitega allikale: www.jadore.ee

8. Vaidluste lahendamine
8.1 Jadore veebilehte (jadore.ee) kasutama asudes on klient tutvunud tellimisinfo ja kasutustingimustega
ning nendega nõustunud. Jadore jätab endale õiguse käesolevaid infot ja tingimusi muuta.
8.2 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@jadore.ee või helistada telefonil: +372 566 11 700
8.3 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin: https://komisjon.ee/et
8.4 Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.
8.5 Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage

Küpsised

Jadore.ee kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.

Mis on küpsis?
Küpsis on väike fail, mis salvestatakse teie IT seadmesse kui külastate meie veebilehte. Küpsised võimaldavad meil registreerida teie külastuse anonüümselt, tuvastades teie arvuti ning IP aadressi. Küpsised muudavad veebilehe külastamise teile hõlpsamaks. Küpsiste kasutamisest keeldumisel piiratakse tüüpiliselt teie ligipääsu veebilehe teatud teenustele. Küpsiste kasutamine on internetis standardiks.

Kuidas küpsiseid kasutatakse?
Küpsised aitavad talletada informatsiooni teie poolt külastatud lehekülgede ning kasutatud seadmete kohta. Kuna informatsioon, mis kogutakse on anonüümne, ei ole meil võimalik identifitseerida isikuid, kes meie veebilehte külastavad. Samuti ei edasta me kogutud informatsiooni kolmandatele isikutele.
Peamiselt kasutame Google Analytics teenust, mis võimaldab näha, kuidas külastajad meie lehekülge kasutavad ning seal navigeerivad. Google Analytics kasutab mitmeid küpsiseid selle saavutamiseks.
Küpsiste talletamise aeg enne nende kustutamist on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood.

Kuidas vältida ning kustutada küpsiseid?
Küpsiseid on alati võimalik enda seadmest kustutada ning soovi korral võib nende kasutamist piirata ka veebilehitseja seadetes.
Saate küpsiste kasutamisest loobuda kui muudate interneti seadistusi enda veebilehitsejas. Arvutis saate küpsiste kasutamisest loobuda kui olles veebilehitsejas vajutate korraga klahve CTRL+SHIFT+DELETE. Avanevas menüü-aknas saate kustutada teie arvutisse juba salvestatud küpsised ja muuta küpsistega seonduvaid sätteid. Allolevatelt linkidelt leiate juhised küpsiste sätete muutmiseks mõnedes populaarsemates veebilehitsejates.
Siiski tasub tähele panna, et juhul kui blokeerite küpsised ei ole teil tulevikus võimalik kõiki meie veebilehe võimalusi ja teenuseid kasutada. Küpsiste sätteid veebilehitsejas muutes mõjutab see sarnaselt kõiki veebilehti mida te külastate. Veebilehitseja sätteid on teil alati võimalik muuta, samuti on teil õigus soovi korral tagasi võtta juba antud nõusolekut küpsiste kasutamiseks.

Lingid veebilehitsejate sätete muutmiseks.
Mozilla Firefox
Safari
Google Chrome
Internet Explorer

Täiendavate küsimuste korral kirjtage e-posti aadressil: info@jadore.ee
Uuendatud: 30.10.2018.

Meie veebileht kasutab parema kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid.Lisainfo